Předprodej vstupenek na měsíc KVĚTEN bude zahájen v úterý 3. dubna v 16 hodin.  Emailové rezervace akceptujeme s datem předprodeje. Prosíme, posílejte své objednávky na květen v tomto termínu. Na dřívější rezervace nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení. 

 

Vážení diváci, 

Jan Werich o povídkách Oty Pavla jednou napsal: " ...v tom osudu řeky a ryb byla touha po životě. Kdyby to bylo napsaný anglicky, klečel by mu svět u nohou." Poetické vyprávění o mamince, povedeném tatínkovi, báječném strejdovi Proškovi a dětství na břehu Berounky je plné opravdového života, kde slzy a dojetí střídá očistný smích. Drobné prózy Oty Pavla se už dávno se staly klasikou české literatury. Nyní se opět po letech vracejí i do pražské Violy v přednesu Miroslava Donutila. Premiéra pořadu Moje velká ryba  je na programu v pátek 13. dubna večer.
 
V dubnovém programu nepřehlédněte ani  poetické večery Jako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  v úterý 3. dubna nebo povídky choreografa Jiřího Kyliána v pořadu Kylián: Narozen v cizině  v pondělí 16. dubna.  Ale možná si vyberete nejlépe sami.

Těšíme se na vás.
Robert Tamchyna