ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 20.5. - A.P.ČECHOV: KDYŽ TEČE DO BOT
Vážení diváci, velice se omlouváme, ale z technických důvodů jsme nuceni ZRUŠIT dne 20.5. představení A.P.ČECHOV - KDYŽ TEČE DO BOT. Vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla nejpozději do 2.6. 2017. Děkujeme za pochopení!

ZMĚNA V PROGRAMU 22.5. - JAKO ZÁZRAKEM
Vážení diváci, omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů dochází ke změně v našem programu. Místo plánovaného představení JAKO ZÁZRAKEM v pondělí 22.5. uvedeme hudebně dramatický pořad O životě šansonierky Edith Piaf  - PIAF ZNÁMÁ NEZNÁMÁ. Životem zpěvačky nevšedního hlasu i projevu vás provedou Eva Kriz - Lifková (zpěv) v roli Edith, Jana Hermachová v roli Momone a na klavír Milan Dvořák. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je můžete vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 5.6. Jako malou omluvu za neplánovanou změnu programu přijměte naše pozvání na kávu nebo sklenku dobrého vína. Děkujeme za pochopení.

ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 26.5. - STAŘEC A MOŘE
Vážení diváci, omouváme se, ale ze zdravotních důvodů jsme též nuceni zrušit v pátek 26.5. představení STAŘEC A MOŘE. Zakoupené vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 9.června. Děkujeme za pochopení!

ZMĚNA V PROGRAMU 16.5. NÁVRATY JANA SKÁCELA
Vážení diváci,  je nám velice líto, ale v úterý 16.května dochází ke změně programu Divadla Viola. Ze zdravotních důvodů musíme zrušit pořad Návraty Jana Skácela a místo něj uvedeme večer A ZNOVU LÁSKA... Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 26.května. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení diváci, 

květen a červen jsou v divadlech obvykle méně obsazené, počasí a barevné podvečery určují většině diváků jiný program. Také ve Viole najdete v květnu představení, která ještě nejsou vyprodaná. Co třeba poetický Malý princ ve čtvrtek 25.května nebo  slavný dramatický apokryf Oldřicha Daňka: Žena z Korinta v pondělí 29. května a  nebo  ve středu 31. května pohled do zákulisí životní lásky Antoina de Saint Exuperyho  Život jako smršť.  Nezapomeňte také, že stále ještě  nabízíme pro příští sezónu společný abonentní cyklus se Symfonickým orchestrem hl.m. Prahy FOK Slova a hudba, který si můžete koupit u nás na pokladně.

 

Těšíme se na vás!