Vážení a milí diváci, 

děkujeme za přízeň, kterou  jste Viole věnovali v letošní sezóně, přejeme krásné léto právě podle vašich představ a po prázdninách se těšíme na shledanou.

V září sice ještě nehrajeme o víkendu, ale všechny ostatní dny najdete ve Viole vybrané tituly.  Od Tří gentlemanů, přes půvabné povídky Jiřího Kyliána až třeba k tradičním romským pohádkám a příběhům Šunen Romale, které  se opět vracejí na repertoár. 

Po letních prázdninách otevíráme novou divadelní sezónu  ve čtvrtek  7.září  úspěšnou  inscenací Adresát neznámý s Janem, Hartlem a Jiřím Dvořákem a v pátek 8. září uvádíme hru Viktorie Hradské:  Commedia Finita o životě Emy Destinnové očima její konkurentky, uklízečky, společnice a komorné. Kde jinde uvidíte najednou během jednoho večera skvělé dramatické monology v podání Dany Černé, Jany Synkové, Daniely Kolářové a Máši Málkové!

Pokladna je otevřena až do konce června a před začátkem nové sezóny od pondělí 28. srpna. Nezapomeňte, že  kdo si koupí nebo rezervuje a koupí v červnu nebo v srpnu dvě a více vstupenek, dostane od  nás navíc ještě dárek: jednorázovou slevu 50,- korun.

Všechno dobré

za celý tým našeho malého/velkého divadla 

Robert Tamchyna