Změna programu!

Vážení diváci,
velice se omlouváme, ale z důvodu náhlé zdravotní indispozice dochází dne 18.4. ke ZMĚNĚ v programu. Místo plánované inscenace Stará dáma vaří jed uvádíme představení A.P. Čechov: Když teče do bot. Hrají: Taťjana Medvecká, Lilian Malkina, Jaromír Meduna, Lukáš Jurek. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že Vám změna nevyhovuje, je možné je vrátit v místě zakoupení, a to nejpozději do pátku 26.4.2019. Děkujeme za pochopení.

Pravidla předprodeje

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne-li tento den na svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.
On-line předprodej vstupenek je zahájen v den osobního předprodeje ve 21:00.
V den předprodeje nepřijímáme telefonické ani emailové rezervace.
Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Sto růží v bidetu

V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.