Otevírací doba pokladny během letních prázdnin

Pokladna divadla bude otevřena do pátku 29. června a poté od pondělí 27. srpna od 16.00 hodin. E-mailové a telefonické rezervace budou vyřizovány v této době, stejně tak i osobní vyzvednutí vstupenek na pokladně divadla.

Pravidla předprodeje

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne – li tento den na víkend nebo svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.

On-line předprodej vstupenek je zahájen v  den osobního předprodeje ve 21:00.

V den předprodeje nepřijímáme  telefonické  ani emailové rezervace.

Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla  a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Zrušené představení

Vážení diváci, velice se omlouváme, ale představení Koncert na ostrově dne 15.6. 2018 je z provozních důvodů zrušeno. Vstupenky zakoupené osobně v pokladně divadla je možné vrátit do 29. června. Zákazníkům, kteří si vstupenky zakoupili přes online prodej budou peníze vráceny zpět na účet. Děkujeme za pochopení.

Předprodej

Předprodej vstupenek na měsíc ZÁŘÍ bude zahájen v pondělí 18. června v 16 hodin.

Sto růží v bidetu

V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.