Letní provoz

Pokladna divadla bude otevřena do pátku 28. 6. 2019 do 20 hodin a poté znovu od pondělí 26. 8. 2019 od 16 hodin.

V průběhu letních prázdnin je možné vstupenky na září zakoupit na webové stránce divadla v sekci Program a zaplatit kartou on-line nebo převodem na účet.

Vstupenky si lze během léta vytisknout ve formátu e-vstupenka, uložit do mobilního telefonu nebo si je lze vyzvednout od 26. 8. 2019 během otevírací doby v pokladně divadla.

Pravidla předprodeje

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne-li tento den na svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.
On-line předprodej vstupenek je zahájen v den osobního předprodeje ve 21:00.
V den předprodeje nepřijímáme telefonické ani emailové rezervace.
Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Sto růží v bidetu

V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.