Oznámení

Vážení diváci, příznivci a přátelé divadla Viola,

nařízení vlády České republiky ohledně zákazu  uměleckých akcí se  dotýká také provozu Divadla Viola.  Od pátku 13. března do odvolání je Divadlo Viola uzavřeno. Vstupenky na neodehraná představení si, prosíme, ponechejte, zůstávají v platnosti. Po odvolání zákazu se vám budeme snažit nabídnout výměnu na náhradní termín nebo vám bude vstupné vráceno. Jsme si vědomi, že ne vždy bylo pro vás vstupenky snadné získat.

Prosíme vás, abyste dřív, než vás upozorníme na webu divadla, nevraceli vstupenky na pokladně. Sledujte průběžně náš web a Facebook, kde vás budeme informovat o dalším postupu.

Z důvodu nových bezpečnostních opatření je běžný provoz divadla omezen a  pokladna divadla je do odvolání uzavřena.

Na vaše příp. dotazy odpovíme na mailu pokladna@divadloviola.cz.

Velmi děkujeme divákům, kteří nám projevují velkou vlnu pochopení a solidarity v tom, že nepožadují vrácení peněz ani náhradní termín. Jakožto obecně prospěšná společnost jsme do značné míry závislí právě na příjmu ze vstupného. Velmi si vaší podpory vážíme!

 Držme si společně palce, hodně zdraví a Zlomme vaz!

Vaše Divadlo Viola

Podpora

Stále zaznamenáváme velkou vlnu solidarity projevovanou zprávami od diváků, kteří se ptají, jak nás podpořit. Zatím jsou stále potřebnější: lékaři, zdravotníci, dobrovolníci… Ale pokud přemýšlíte, jak podpořit vaše oblíbené divadlo, můžete si vybrat ze dvou možností:

1) Vzdát se nároku na vrácení peněz za zakoupené jednotlivé vstupenky
2) Pomoci námi formou daru na: https://www.donio.cz/Viola

Můžete si také zakoupit naše dárkové poukazy

Předem Vám děkujeme za podporu.

Pravidla předprodeje

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne-li tento den na svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.
On-line předprodej vstupenek je zahájen v den osobního předprodeje ve 21:00.
V den předprodeje nepřijímáme telefonické ani emailové rezervace.
Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Sto růží v bidetu

V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.