Cyril Gely: HODINA DIPLOMACIE - Nová premiéra 18. března 2019.

Je 25. srpna 1944 nad ránem, ubíhají poslední válečné dny Paříže a do jejího fatálního zničení zbývá několik málo hodin. Švédský diplomat Raoul Nordling má zhruba 60 minut na to odvrátit katastrofu a přesvědčit loajálního německého generála Dietricha von Choltitze, aby se vzepřel přímému Hitlerovu rozkazu a Paříž i s jejími obyvateli ušetřil.
Hru francouzského dramatika Cyrila Gelyho podle skutečné události uvedeme v české premiéře pod názvem HODINA DIPLOMACIE. Hrají: Jan Šťastný, Hanuš Bor, Vojtěch Vodochodský. Režie: Radovan Lipus (foto ze zkoušky).

Předprodej vstupenek na měsíc DUBEN

Předprodej vstupenek na měsíc DUBEN bude zahájen v pokladně divadla v pondělí 4. března v 16 hodin. On-line předprodej v ten samý den ve 21 hodin. Telefonické a emailové rezervace přijímáme ode dne následujícího, tedy od 5. března.

Pravidla předprodeje

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne-li tento den na svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.
On-line předprodej vstupenek je zahájen v den osobního předprodeje ve 21:00.
V den předprodeje nepřijímáme telefonické ani emailové rezervace.
Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Sto růží v bidetu

V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.