Předprodej

Předprodej vstupenek v pokladně divadla je zahájen vždy první pondělí v měsíci v 16:00. Připadne – li tento den na svátek, tak zpravidla první následující pracovní den.

On-line předprodej vstupenek je zahájen v den osobního předprodeje ve 21:00.

V den předprodeje nepřijímáme telefonické ani emailové rezervace.

Telefonické a e-mailové rezervace jsou přijímáme až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně divadla  a jsou platné až po zpětném potvrzení  (pokladna@divadloviola.cz). Na e-mailové rezervace zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel.

Předprodej na měsíc ÚNOR bude zahájen v pokladně divadla 6. ledna v 16:00, on-line předprodej bude zahájen  tento den ve 21:00.
Předprodej na měsíc BŘEZEN bude zahájen 3. února v 16:00, on-line předprodej bude zahájen  tento den ve 21:00.

Změna platnosti rezervací vstupenek

Vážení diváci,

platnost vašich rezervací na webu Divadla Viola je omezena datem deseti dnů před vybraným večerem.

Později už nebude možné vstupenky rezervovat, ale pouze zakoupit — buď platbou kartou, převodem na účet nebo přímo na pokladně.

Pokud byste ve výjimečných případech potřebovali upřesnit nebo prodloužit rezervaci, prosím kontaktujte pokladnu e-mailem nebo telefonicky.

Omlouváme se za tato omezení, ale naším cílem je, abyste si vstupenky do divadla měli šanci koupit sami podle vlastního výběru a nemuseli jste využívat nabídky nekalých překupníků.

Děkujeme za pochopení.