Pokladna divadla bude otevřena až do pátku 30.června a před začátkem nové sezóny od pondělí 28. srpna. Nezapomeňte, že kdo si koupí nebo rezervuje a koupí v červnu nebo v srpnu dvě a více vstupenek, dostane od nás navíc ještě dárek: jednorázovou slevu 50,- korun.


Předprodej vstupenek na měsíc ZÁŘÍ tentokrát zahájíme v pondělí 19. června v 16 hodin. Pokladna divadla bude otevřena do 30. června a poté od 28. srpna od 16 hodin. Na nákup dvou a více vstupenek v červnu a srpnu ( na všechna zářijová představení vyjma představení Tři gentlemani a Volnost, rovnost, gastronomie) vám poskytneme jednorázovou slevu ve výši 50 Kč.


   POZOR – ZMĚNA V TERMÍNU PŘEDPRODEJE VSTUPENEK!

Vážení diváci, od března 2017 dochází ke změně data předprodeje vstupenek. Předprodej vstupenek na další měsíc bude zahájen vždy
PRVNÍ PONDĚLÍ PŘEDCHOZÍHO MĚSÍCE.

Na měsíc ZÁŘÍ začne předprodej z provozních důvodů v pondělí 19. června v 16 hodin. 


  Vážení diváci,

se zavedením elektronické evidence tržeb v divadelním baru je možné očekávat prodloužení času potřebného k vyřízení vašich objednávek. Přijďte raději o chvíli dřív nebo využijte našeho systému předobjednávek.


 

Od jara jsou v prodeji dárkové poukazy v hodnotě nejen 500,- Kč, ale nově také v hodnotě 700,-Kč. Více na DÁRKOVÉ POUKAZY.