ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 20.5. - A.P.ČECHOV: KDYŽ TEČE DO BOT
Vážení diváci, velice se omlouváme, ale z technických důvodů jsme nuceni ZRUŠIT dne 20.5. představení A.P.ČECHOV - KDYŽ TEČE DO BOT. Vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla nejpozději do 2. června 2017. Děkujeme za pochopení!


ZMĚNA V PROGRAMU 22.5. - JAKO ZÁZRAKEM
Vážení diváci, omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů dochází ke změně v našem programu. Místo plánovaného představení JAKO ZÁZRAKEM v pondělí 22.5. uvedeme hudebně dramatický pořad O životě šansonierky Edith Piaf - PIAF ZNÁMÁ NEZNÁMÁ. Životem zpěvačky nevšedního hlasu i projevu vás provedou zpěvačka Eva Kříž v roli Edith, Jana Hermachová v roli Momone a na klavír Milan Dvořák. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je můžete vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 5. června. Děkujeme za pochopení.


ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 26.5. - STAŘEC A MOŘE
Vážení diváci, omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů jsme též nuceni zrušit v pátek 26.5. představení STAŘEC A MOŘE. Zakoupené vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 9. června. Děkujeme za pochopení!


ZMĚNA V PROGRAMU 16.5. -  NÁVRATY JANA SKÁCELA
Vážení diváci, je nám velice líto, ale v úterý 16.května dochází ke změně programu Divadla Viola. Ze zdravotních důvodů musíme zrušit pořad Návraty Jana Skácela. Místo něj uvedem poetický večer A znovu láska... Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je možné je vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla do 26. května. Děkujeme za pochopení.


OSLAVTE S VIOLOU JEJÍ SVÁTEK

Vážení diváci,
ve čtvrtek 25. května slaví svůj svátek VIOLA a vy můžete slavit s námi! Na vybraná představení od 25. května až do konce června vám poskytneme jako malý dárek slevu 100 Kč na každou vstupenku (seniorské a studentské slevy se sčítají). I začátek léta má ve Viole své neopakovatelné kouzlo spojené s procházkou podvečerní a noční Prahou a ojedinělým uměleckým zážitkem. Osvěžující a povzbuzující nápoje v příjemném divadelním baru jsou samozřejmostí.

Vybraná představení:

25.5. Malý princ             
29.5. Žena z Korinta       
31.5. Život jako smršť
 6.6. Commedia finita
 7.6. Sváteční Shakespearova pošta
12.6. Stará dáma vaří jed
21.6. Kylián: Narozen v cizině
22.6. Malý princ

 


  POZOR – ZMĚNA V TERMÍNU PŘEDPRODEJE VSTUPENEK!

Vážení diváci, od března 2017 dochází ke změně data předprodeje vstupenek. Předprodej vstupenek na další měsíc bude zahájen vždy
PRVNÍ PONDĚLÍ PŘEDCHOZÍHO MĚSÍCE.

Na měsíc ZÁŘÍ začne předprodej z provozních důvodů v pondělí 19. června v 16 hodin. 


  Vážení diváci,

se zavedením elektronické evidence tržeb v divadelním baru je možné očekávat prodloužení času potřebného k vyřízení vašich objednávek. Přijďte raději o chvíli dřív nebo využijte našeho systému předobjednávek.


 

Od jara jsou v prodeji dárkové poukazy v hodnotě nejen 500,- Kč, ale nově také v hodnotě 700,-Kč. Více na DÁRKOVÉ POUKAZY.