Uzavření divadel z důvodu vládních nařízení
11. října — Tři gentlemani v 17 a 20h.

Vážení diváci,

velice se omlouváme, ale z důvodu nemoci jsme nuceni zrušit v neděli 11. 10. představení Tři gentlemani od 17.00 a 20.00 hodin.

Zakoupené vstupenky zůstávají prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit za stejný titul do 30. 6. 2021. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, popř. i v průběhu běžného prodeje.
Držitele vstupenek zakoupených online (kartou, převodem) prosíme o žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla. Nejbližší známý termín představení Tři gentlemani 2. 11. je v současné chvíli obsazený. Předprodej na prosinec by měl být zahájen v pondělí 2. 11. 2020.

Držitele vstupenek zakoupených na pokladně divadla prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.
Držitelé vstupenek zakoupených v prodejní síti ColosseumTicket prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 12. 2020. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, samozřejmě si můžete vybírat z našich představení na konci října nebo v průběhu listopadu. Program najdete zde.

Těšíme se s vámi na viděnou v hledišti.


8. října — Ve Viole o viole

Vážení diváci,

dnes jsme nuceni z důvodů náhlé zdravotní indispozice zrušit představení Ve Viole o viole.

Představení bylo součástí abonomá ve spolupráci se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK.
Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín v roce 2021.
Případné neodkladné vrácení vstupenek ve Viole pouze pro abonenty cyklu Viola.
Diváci, kteří zakoupili vstupenky na pokladně FOK se obracejí na pokladnu symfonického orchestru.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.


1. října — zrušené představení Moje velká ryba

Vážení diváci,

v pátek 1. října je z provozně technických důvodů zrušené představení Moje velká ryba.

Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet. Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA  je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 15. 10. 2020.V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit tento formulář.

Rádi bychom vás upozornili, že po vrácení vstupného na účet si můžete příp. opět on-line nebo na pokladně zakoupit jiné vstupenky na říjen do Violy nebo od začátku října vstupenky na listopadové představení Moje velká ryba v úterý 3. listopadu večer.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.


3. října — zrušené představení Žena z Korinta

Vážení diváci,

v sobotu 3. října je z provozních důvodů zrušené představení Žena z Korinta. Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet.
Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 31. 10.  2020.
V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit tento formulář.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.


7. října — zrušené představení Šunen Romale

Vážení diváci,

ve středu 7. října je z provozních důvodů zrušené představení Šunen Romale. Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet.
Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 31. 10. 2020.

V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit tento formulář.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.


Viola ještě bezpečnější

Vážení diváci, snažíme se, abyste se v divadle v této době cítili bezpečně a abyste neměli strach se do Violy vracet.
Od začátku října proto zmenšíme kapacitu již tak malého, komorního sálu o 12 míst.
Na dosud nevyprodaná představení jsme zrušili zbylé přístavky a ještě navíc jsme odebrali dalších šest míst v hledišti.
Ekonomicky je to pro Violu velmi drastické, herci také rádi hrají „naplno“ a pro plný sál, ale snažíme se vytvořit ve Viole pocit bezpečí.

Děkujeme za dodržování pravidel pohybu s rouškou!


Změny zdravotních pravidel pro návštěvu Divadla Viola

Vážení diváci,

na základě usnesení  vlády ČR je od 5. října 2020 do odvolání pozastaven provoz divadelního baru.  Po celou dobu pobytu v prostorách divadla  – i po celou dobu představení, mějte, prosíme, zakryté dýchací cesty (nos i ústa) rouškou.Pokud zrovna nesedíte na svých místech v hledišti, dodržujte maximální možné rozestupy.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám ve Viole i přes všechna tato omezení  hezký a příjemný večer.

Věříme, že dodržováním těchto pravidel si jednak pomáháme chránit zdraví a také prodloužíme čas, kdy se ještě bude možné v divadle potkávat.

Těšíme se na vás.


Hygienická opatření v divadle Viola

Vážení a milí diváci,

velice si vážíme Vašeho zájmu o představení divadla Viola i v této nelehké době. Snažíme se udělat všechno pro to, abyste u nás mohli i nadále strávit příjemný večer a zároveň se cítili bezpečně a bez obav o Vaše zdraví.

V divadle Viola jsou proto zavedena tato opatření:

• Kapacita divadelního sálu je snížena tak, aby bylo možné udržet komfortní rozestupy. Je pozastaven prodej přístavků a některých míst v hledišti.

• Všichni diváci a také technicko-provozní personál, který přichází do přímého kontaktu s diváky, musí mít od 10. 9. 2020 do odvolání po celou dobu pobytu v prostorách divadla zakryté dýchací cesty (ústa i nos) rouškou. Výjimku v nošení roušek mají při výkonu svého povolání herci na jevišti.

• V prostorách divadla — u hlavního vchodu a ve foyer jsou umístěny dezinfekce k ošetření rukou.

• Divadelní prostory (a také povrchy a předměty, jako např. šatní visačky, kliky, madla) jsou denně, i v průběhu představení, dezinfikovány.

• Pro případ, že by se přece jen u někoho z diváků projevila nákaza covid-19, která v době návštěvy divadla byla bez příznaků, žádáme všechny diváky při nákupu vstupenek o jakýkoli kontakt, abychom je mohli na tuto skutečnost okamžitě upozornit. K tomuto úkonu budou vyzváni pokladní divadla.

Před návštěvou divadla se prosíme, přesvědčte na našich webových stránkách, případně telefonicky, zda není představení zrušeno nebo jakkoliv omezeno.

V případě, že před návštěvou divadla pociťujete jakékoli příznaky respiračního onemocnění, zůstaňte prosím doma! Vaše vstupenky můžete přenechat jinému zájemci.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám ve Viole i přes všechna tato nutná opatření mnoho hezkých zážitků a především hodně zdraví a dobré nálady!

Vaše divadlo Viola

Vážení diváci,

s ohledem na nařízení Vlády ČR jsme nuceni uzavřít hlediště pro veřejnost a zrušit veškerá naplánovaná představení od 12. října do 3. listopadu 2020.

Za tato představení vám nabízíme výměnu vstupenek nebo vrácení vstupného. Vzhledem k nejisté budoucnosti dalších vládních opatření se stejný režim výměn a vracení (resp. prodloužené lhůty) týká i zrušených představení v březnu a dubnu 2020.

VÝMĚNA VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky zůstávají prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit na základě měsíčního programu za stejný titul do 30. 6. 2021. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, v případě volné kapacity i v průběhu běžného prodeje.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH ONLINE (kartou, převodem) prosíme zaslat žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH V POKLADNĚ DIVADLA prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.

Držitele vstupenek zakoupených v PRODEJNÍ SÍTI COLOSSEUMTICKET prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

VRACENÍ VSTUPNÉHO

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 12. 2020. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.

Vánoční předplatné zakoupené na Slevomat.cz platné do června 2020 prodlužujeme do 30. 6. 2021.

POZOR- od 23. 10. je z důvodu vládních opatření pokladna divadla do odvolání UZAVŘENA. 
Peníze za vstupenky na zrušená představení zakoupené v pokladně budeme vracet po jejím opětovném otevření. Vaše aktivní rezervace prodloužíme až do data konání představení.
V případě jakýchkoli dotazů pište na e-mail pokladna@divadloviola.cz

Vážení a milí diváci, děkujeme vám za pochopení, zvlášť vám, kterým nerušíme termín poprvé. Děkujeme vám také za trpělivost a shovívavost s procesem výměn a vracení, snažíme se dělat vše, co je v našich silách, abyste o divadelní zážitky nebo vložené peníze nepřišli.

Vaše Viola