Podmínky pro návštěvu

Vážení diváci,

pokladna divadla je otevřena do pátku 2. 7. V době od 5. 7. – 22. 8. bude pokladna divadla uzavřena, vstupenky bude možné zakoupit online. V srpnu bude pokladna otevřena od 23. 8. ve své běžné otevírací době.

Pro hromadné akce ve vnitřních prostorách platí v současné chvíli řada pravidel, která je nutné dodržovat i v divadle a za jejich pochopení a respektování vám předem velice děkujeme.

Všechny níže uvedené informace jsou platné nyní v době nákupu vstupenky. Hygienická opatření se mohou měnit dle nařízení hygieny, Ministerstva zdravotnictví či vlády.  Prosíme, sledujte aktuální informace na našem webu.

  1. V našem divadelním sále bude k dispozici aktuálně povolená kapacita hlediště.
  2. U vstupu do divadla a v jeho foyer bude připravena dezinfekce k ošetření rukou.
  3. Návštěvníci nesmí vykazovat klinické příznaky onemocnění covid 19 a při vstupu do divadla se musí prokázat elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné z těchto podmínek:

• oficiální negativní AG test ne starší než 72 hodin nebo
• oficiální negativní PCR test ne starším než 7 dní  nebo
• potvrzení nebo čestné prohlášení o negativním AG nebo PCR testu ne starší 72 hodin, resp. 7 dní ze zaměstnání nebo školy
• certifikát o provedeném očkování (2 týdny od poslední dávky) nebo
• potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (maximálně 180 dní od PCR testu potvrzujícím onemocnění).

  1. Všichni diváci musí mít po celou dobu návštěvy divadla nasazený funkční respirátor odpovídající kategorii FFP2.
  1. Divadelní bar je otevřen, konzumace jídla a nápojů je od 29. 6. povolena i v hledišti divadla.

Pokud budeme nuceni některé představení zrušit, nabídneme vám náhradní termín, poukázku ve výši vstupného s roční platností, nebo vrácení vstupného.

Vstupné vracíme v případech, že ke zrušení představení došlo z důvodu nařízení vlády nebo ze strany divadla. Pokud do divadla nepřijdete z vlastního rozhodnutí nebo z důvodu nemoci či karantény, vstupné nevracíme, ale vstupenky jsou přenosné a můžete je někomu věnovat.

Letní Dejvice

V létě Violu najdete čtyřikrát také na letní scéně na zahradě hotelu International.

Přijďte si vychutnat naše divadelní stálice v novém open-air uvedení.

Oficiální stránky a prodej vstupenek: http://www.dejvicepraze.cz/

 

4. 7. Hodně smíchu a pár slz aneb Co život dal a vzal Betty McDonaldové.  Hodně smíchu a pár slz, Divadlo Viola | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah – divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport

Úsměvný životní optimismus slavné spisovatelky prostřednictvím vzpomínek její dlouholeté přítelkyně. V hlavních rolích Carmen Mayerová a Tereza Kostková.

7. 7. a 18. 8. — Neumím jinak než láskou s podtitulem Martýrium jednoho srdce a dvou osudů pro tři herceNeumím jinak než láskou, Divadlo Viola | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah – divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport Tatiana Vilhelmová, Aleš Procházka a Tomáš Pavelka rozehrají dramatické peripetie nedlouhého života Boženy Němcové – spisovatelky a především manželky, matky, milenky…

20. 8. — Když teče do bot.  Když teče do bot, Divadlo Viola | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah – divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport  Dramatizace méně známých humoresek a jedné známé aktovky    A. P. Čechova. Jde o závěrečný díl čechovovského triptychu, který vznikl výhradně pro Violu Na jevišti se opět sešli Taťjana MedveckáLilian MalkinaJaromír Meduna a Lukáš Jurek, aby diváky pobavili Čechovovými humoreskami.

Těšíme se na vás!

Uzavření divadel z důvodu vládních nařízení

Vážení diváci,

s ohledem na nařízení Vlády ČR jsme byli nuceni zrušit naplánovaná představení od 13. března do 30. dubna 2020 a představení od 12. října do 31. prosince 2020.

Podrobnější informace také zde. (přehled zrušených představení bez náhrady, představení, která budou nahrazena)

VÝMĚNA VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky zůstávají na většinu představení prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit na základě měsíčního programu za stejný titul konaný do 30. 6. 2022. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, v případě volné kapacity i v průběhu běžného prodeje.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH ONLINE (kartou, převodem) prosíme zaslat žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH V POKLADNĚ DIVADLA prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.

Držitele vstupenek zakoupených v PRODEJNÍ SÍTI COLOSSEUMTICKET prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

NOVĚ NABÍZÍME VÝMĚNU VSTUPENEK ZA POUKAZ NA VSTUPENKY VE STEJNÉ HODNOTĚ, který vám na požádání vystavíme v pokladně divadla. Platnost poukazu je 1 rok. Lze jej použít na úhradu vstupenek na libovolné představení. Poukaz lze uplatnit v pokladně divadla i online. Výměna vstupenek za poukaz bude možná do 30. 6.2022.

VRACENÍ VSTUPNÉHO

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 10. 2021. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.

Vánoční předplatné zakoupené na SLEVOMAT.CZ původně platné do 30. 6. 2020 prodlužujeme na představení konaná do 30. 6. 2022.
Nově lze předplatné čerpat i na ostatní tituly vyjma představení Tři gentlemani, Koupila jsem husu, tak nevím…, Anděl v modrém, Adresát neznámý, Skorpios na obzoru.

Platnost DÁRKOVÝCH POUKAZŮ DIVADLA VIOLA v hodnotě 500 Kč, 700 Kč a 900 Kč zakoupených v období 1. 12. 2019 – 31. 10. 2020 je z důvodu omezeného provozu divadla prodloužena do 31. 12. 2021.

Pokladna divadla je otevřena do pátku 2. 7. V době od 5. 7. – 22. 8. bude pokladna divadla uzavřena, vstupenky bude možné zakoupit online. V srpnu bude pokladna otevřena od 23. 8. ve své běžné otevírací době.

Vážení a milí diváci, děkujeme vám za pochopení a také za trpělivost a shovívavost s procesem výměn a vracení, snažíme se dělat vše, co je v našich silách, abyste o divadelní zážitky nebo vložené peníze nepřišli.

Vaše Viola

Pokladna

Pokladna divadla je otevřena do pátku 2. 7. V době od 5. 7. – 22. 8. bude pokladna divadla uzavřena, vstupenky bude možné zakoupit online. V srpnu bude pokladna otevřena od 23. 8. ve své běžné otevírací době.

Předprodej na ZÁŘÍ byl zahájen v pondělí 21. června ve 21 hodin online.
Předprodej na ŘÍJEN bude zahájen v pondělí 6. září ve 21 hodin online.

NOVĚ NABÍZÍME VÝMĚNU VSTUPENEK ZA POUKAZ NA VSTUPENKY VE STEJNÉ HODNOTĚ, který vám na požádání vystavíme v pokladně divadla. Platnost poukazu je 1 rok a lze jej použít na úhradu vstupenek na libovolné představení. Poukaz lze uplatnit v pokladně divadla i online. Výměna vstupenek za poukaz bude možná do 30. 6. 2022.

Více informací o vstupenkách na zrušená představení v roce 2020 zde.