Podmínky pro návštěvu

Vážení diváci,

pokladna divadla je od 23. 8. otevřena ve své běžné provozní době. Ve všední dny 16:00 – 20:00 a o víkendech, pokud se hraje.

Pro hromadné akce ve vnitřních prostorách platí v současné chvíli několik pravidel, která je nutné dodržovat i v divadle a za jejich pochopení a respektování vám předem velice děkujeme.

Všechny níže uvedené informace jsou platné nyní v době nákupu vstupenky. Hygienická opatření se mohou měnit dle nařízení hygieny, Ministerstva zdravotnictví či vlády.  Prosíme, sledujte aktuální informace na našem webu.

  1. V našem divadelním sále bude k dispozici aktuálně povolená kapacita hlediště.
  2. U vstupu do divadla a v jeho foyer je připravena dezinfekce k ošetření rukou.
  3. Návštěvníci nesmí vykazovat klinické příznaky onemocnění covid 19 a při vstupu do divadla musí prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

• doložit negativní POC antigenní test ne starší než 72 hodin 
• doložit oficiální negativní RT-PCR test ne starším než 7 dní  
• doložit potvrzení nebo čestné prohlášení o negativním AG testu ne starší 72 hodin ze školy
• doložit aplikaci očkování proti covidu – 19, přičemž od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní
• doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem – 19 v době ne delší než 180 dní přede dnem konání akce
• absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem

  1. Všichni diváci musí mít po celou dobu návštěvy divadla nasazený funkční respirátor odpovídající kategorii FFP2.
  1. Divadelní bar je otevřen, konzumace jídla a nápojů je povolena i v hledišti divadla.

Pokud budeme nuceni některé představení zrušit, nabídneme vám náhradní termín, poukázku ve výši vstupného s roční platností, nebo vrácení vstupného.

Vstupné vracíme v případech, že ke zrušení představení došlo z důvodu nařízení vlády nebo ze strany divadla. Pokud do divadla nepřijdete z vlastního rozhodnutí nebo z důvodu nemoci či karantény, vstupné nevracíme, ale vstupenky jsou přenosné a můžete je někomu věnovat.

Připravujeme
Uzavření divadel z důvodu vládních nařízení

Vážení diváci,

s ohledem na nařízení Vlády ČR jsme byli nuceni zrušit naplánovaná představení od 13. března do 30. dubna 2020 a představení od 12. října do 31. prosince 2020.

Podrobnější informace také zde. (přehled zrušených představení bez náhrady, představení, která budou nahrazena)

VÝMĚNA VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky zůstávají na většinu představení prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit na základě měsíčního programu za stejný titul konaný do 30. 6. 2022. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, v případě volné kapacity i v průběhu běžného prodeje.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH ONLINE (kartou, převodem) prosíme zaslat žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH V POKLADNĚ DIVADLA prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.

Držitele vstupenek zakoupených v PRODEJNÍ SÍTI COLOSSEUMTICKET prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

NOVĚ NABÍZÍME VÝMĚNU VSTUPENEK ZA POUKAZ NA VSTUPENKY VE STEJNÉ HODNOTĚ, který vám na požádání vystavíme v pokladně divadla. Platnost poukazu je 1 rok. Lze jej použít na úhradu vstupenek na libovolné představení. Poukaz lze uplatnit v pokladně divadla i online. Výměna vstupenek za poukaz bude možná do 30. 6.2022.

VRACENÍ VSTUPNÉHO

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 10. 2021. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.

Vánoční předplatné zakoupené na SLEVOMAT.CZ původně platné do 30. 6. 2020 prodlužujeme na představení konaná do 30. 6. 2022.
Nově lze předplatné čerpat i na ostatní tituly vyjma představení Tři gentlemani, Koupila jsem husu, tak nevím…, Anděl v modrém, Adresát neznámý, Skorpios na obzoru.

Platnost DÁRKOVÝCH POUKAZŮ DIVADLA VIOLA v hodnotě 500 Kč, 700 Kč a 900 Kč zakoupených v období 1. 12. 2019 – 31. 10. 2020 je z důvodu omezeného provozu divadla prodloužena do 31. 12. 2021.

Pokladna divadla je otevřena do pátku 2. 7. V době od 5. 7. – 22. 8. bude pokladna divadla uzavřena, vstupenky bude možné zakoupit online. V srpnu bude pokladna otevřena od 23. 8. ve své běžné otevírací době.

Vážení a milí diváci, děkujeme vám za pochopení a také za trpělivost a shovívavost s procesem výměn a vracení, snažíme se dělat vše, co je v našich silách, abyste o divadelní zážitky nebo vložené peníze nepřišli.

Vaše Viola

Pokladna

Pokladna divadla je od 23. 8. otevřena ve své běžné provozní době. Ve všední dny 16:00 – 20:00, o víkendech a svátcích pokud se hraje.

Předprodej na ZÁŘÍ byl zahájen v pondělí 21. června ve 21 hodin online.
Předprodej na ŘÍJEN bude zahájen v pondělí 6. září ve 21 hodin online.

NOVĚ NABÍZÍME VÝMĚNU VSTUPENEK ZA POUKAZ NA VSTUPENKY VE STEJNÉ HODNOTĚ, který vám na požádání vystavíme v pokladně divadla. Platnost poukazu je 1 rok a lze jej použít na úhradu vstupenek na libovolné představení. Poukaz lze uplatnit v pokladně divadla i online. Výměna vstupenek za poukaz bude možná do 30. 6. 2022.

Více informací o vstupenkách na zrušená představení v roce 2020 zde.

 


SKORPIOS NA OBZORU / Isabelle Le Nouvel
Premiéra: 29. září 2021

Na palubě proslulé luxusní jachty řeckého miliardáře Aristotela Onasise se jednoho letního dne setkávají dva tradiční Ariho hosté: „spasitel západního světa“ Winston Churchill (Igor Bareš) a „božská“ Greta Garbo (Klára Cibulková). Ve skutečnosti se Winston s Gretou možná nikdy na palubě Ariho lodi nepotkali. Ale jejich setkání klidně mohlo vypadat tak, jak je v této konverzační hře ve Viole uvidíte. V roli majordoma Niklause Daniel Toman. Režie: Radovan Lipus.

PRO TEBE MÁ LÁSKO / Jacques Prévert
Premiéra: 23. října 2021

Jacques Prévert je právem nazýván největším a nejvtipnějším francouzským básníkem 20.století. Ve Viole si s ním povídáme od roku 1973. V novém hereckém obsazení a novém, již čtvrtém scénáři, zazní Prévertovy známé i méně známé verše, setkáme se s jeho zhudebněnými texty, které okouzlily plejádu slavných francouzských šansoniérů a neopakovatelné hlasy Rudolfa Hrušínského a Josefa Somra nás ve zvukovém záznamu provedou tajemstvím jejich interpretace Prévertova humoru. Účinkují: Máša Málková, Jaromír Meduna, Viktor Dvořák, režie: Lída Engelová.