Uzavření divadel z důvodu vládních nařízení

Vážení diváci,

s ohledem na nařízení Vlády ČR a prodloužení nouzového stavu jsme nuceni uzavřít hlediště pro veřejnost a zrušit veškerá naplánovaná představení od 12. října do 30. listopadu 2020.

Za tato představení vám nabízíme výměnu vstupenek nebo vrácení vstupného. Vzhledem k nejisté budoucnosti dalších vládních opatření se stejný režim výměn a vracení (resp. prodloužené lhůty) týká i zrušených představení v březnu a dubnu 2020. Podrobnější informace zde.

VÝMĚNA VSTUPENEK

Zakoupené vstupenky zůstávají prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit na základě měsíčního programu za stejný titul do 30. 6. 2021. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, v případě volné kapacity i v průběhu běžného prodeje.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH ONLINE (kartou, převodem) prosíme zaslat žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla.

Držitele vstupenek ZAKOUPENÝCH V POKLADNĚ DIVADLA prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.

Držitele vstupenek zakoupených v PRODEJNÍ SÍTI COLOSSEUMTICKET prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

VRACENÍ VSTUPNÉHO

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 1. 2021. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.

Vánoční předplatné zakoupené na SLEVOMAT.CZ původně platné do 30. 6. 2020 prodlužujeme do 30. 6. 2021.

Platnost DÁRKOVÝCH POUKAZŮ DIVADLA VIOLA v hodnotě 500 Kč, 700 Kč a 900 Kč zakoupených v období 1. 12. 2019 – 31. 10. 2020 je z důvodu omezeného provozu divadla prodloužena do 31. 12. 2021.

POZOR — od 23. 10. je z důvodu vládních opatření pokladna divadla do odvolání UZAVŘENA. 
Peníze za vstupenky na zrušená představení zakoupené v pokladně budeme vracet po jejím opětovném otevření. V případě jakýchkoli dotazů pište na e-mail pokladna@divadloviola.cz

Vážení a milí diváci, děkujeme vám za pochopení, zvlášť vám, kterým nerušíme termín poprvé. Děkujeme vám také za trpělivost a shovívavost s procesem výměn a vracení, snažíme se dělat vše, co je v našich silách, abyste o divadelní zážitky nebo vložené peníze nepřišli.

Vaše Viola

Zrušená představení z důvodu vládních opatření

Z důvodů vládních nařízení jsou veškerá naplánovaná představení od 12. října do 30. listopadu 2020 ZRUŠENA. Za tato představení vám nabízíme výměnu vstupenek nebo vrácení vstupného.

Více informací zde.


Zrušené představení 11. 10. Tři gentlemani v 17 a 20h.

Vážení diváci,

velice se omlouváme, ale z důvodu nemoci jsme nuceni zrušit v neděli 11. 10. představení Tři gentlemani od 17.00 a 20.00 hodin.

Zakoupené vstupenky zůstávají prozatím v platnosti a bude možné je vyměnit za stejný titul do 30. 6. 2021. Vstupenky bude možné vyměnit ideálně vždy v týdnu před zahájením běžného měsíčního předprodeje, popř. i v průběhu běžného prodeje.
Držitele vstupenek zakoupených online (kartou, převodem) prosíme o žádost o výměnu prostřednictvím emailu na adresu pokladna@divadloviola.cz, kde uvedou požadovaný termín a také číslo původní objednávky. Výměna bude platná po jejím zpětném potvrzení pokladní divadla.
Držitele vstupenek zakoupených V pokladně divadla prosíme o jejich osobní výměnu v místě nákupu. Vstupenky je také možné zarezervovat (cca na jeden týden) emailem nebo telefonicky (224 220 844, 602 184 170) a poté vyzvednout.
Držitelé vstupenek zakoupených v prodejní síti ColosseumTicket prosíme o kontaktování prodejce prostřednictvím formuláře a vstupné jim bude vráceno zpět.

Vstupenky lze také vrátit v místě jejich nákupu a to nejpozději do 31. 12. 2020. V případě vstupenek zakoupených online (kartou nebo převodem) prosíme o žádost zaslanou na pokladna@divadloviola.cz s číslem objednávky. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vracejte zde.


Zrušená představení z provozních důvodů ŘÍJEN 2020

Vstupenky na zrušená představení z PROVOZNÍCH důvodů:

• 1. 10. Ota Pavel: Moje velká ryba
• 3. 10. Žena z Korinta
• 7. 10. Šunen Romale

je potřeba vrátit do 31. 12. 2020.

Vstupenky na zrušené představení 8. 10. Ve Viole o viole zůstávají v platnosti na náhradní termín (jaro 2021).


Viola ještě bezpečnější

Vážení diváci, snažíme se, abyste se v divadle v této době cítili bezpečně a abyste neměli strach se do Violy vracet.
Od začátku října proto zmenšíme kapacitu již tak malého, komorního sálu o 12 míst.
Na dosud nevyprodaná představení jsme zrušili zbylé přístavky a ještě navíc jsme odebrali dalších šest míst v hledišti.
Ekonomicky je to pro Violu velmi drastické, herci také rádi hrají „naplno“ a pro plný sál, ale snažíme se vytvořit ve Viole pocit bezpečí.

Děkujeme za dodržování pravidel pohybu s rouškou!


Hygienická opatření v divadle Viola

Vážení a milí diváci,

velice si vážíme Vašeho zájmu o představení divadla Viola i v této nelehké době. Snažíme se udělat všechno pro to, abyste u nás mohli i nadále strávit příjemný večer a zároveň se cítili bezpečně a bez obav o Vaše zdraví.

V divadle Viola jsou proto zavedena tato opatření:

• Kapacita divadelního sálu je snížena tak, aby bylo možné udržet komfortní rozestupy. Je pozastaven prodej přístavků a některých míst v hledišti.

• Všichni diváci a také technicko-provozní personál, který přichází do přímého kontaktu s diváky, musí mít od 10. 9. 2020 do odvolání po celou dobu pobytu v prostorách divadla zakryté dýchací cesty (ústa i nos) rouškou. Výjimku v nošení roušek mají při výkonu svého povolání herci na jevišti.

• V prostorách divadla — u hlavního vchodu a ve foyer jsou umístěny dezinfekce k ošetření rukou.

• Divadelní prostory (a také povrchy a předměty, jako např. šatní visačky, kliky, madla) jsou denně, i v průběhu představení, dezinfikovány.

• Pro případ, že by se přece jen u někoho z diváků projevila nákaza covid-19, která v době návštěvy divadla byla bez příznaků, žádáme všechny diváky při nákupu vstupenek o jakýkoli kontakt, abychom je mohli na tuto skutečnost okamžitě upozornit. K tomuto úkonu budou vyzváni pokladní divadla.

Před návštěvou divadla se prosíme, přesvědčte na našich webových stránkách, případně telefonicky, zda není představení zrušeno nebo jakkoliv omezeno.

V případě, že před návštěvou divadla pociťujete jakékoli příznaky respiračního onemocnění, zůstaňte prosím doma! Vaše vstupenky můžete přenechat jinému zájemci.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám ve Viole i přes všechna tato nutná opatření mnoho hezkých zážitků a především hodně zdraví a dobré nálady!

Vaše divadlo Viola