21. září — zrušené představení Volnost, rovnost, gastronomie

Vážení diváci,

v pondělí 21. září je — z důvodů předběžné karantény mimo divadlo Viola — zrušené představení Volnost, rovnost, gastronomie.

Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet. Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA  je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 5.10. 2020. V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit následující formulář: https://www.colosseumticket.cz/cs/formular-pro-vraceni-vstupneho

Rádi bychom vás upozornili, že po vrácení vstupného na účet si můžete příp. opět on-line nebo na pokladně zakoupit jiné vstupenky na říjen do Violy nebo přímo na stejné představení v pátek 30. října.

24. září — zrušené představení Jen si tak kreslím… / Viktor Preiss ve Viole

Vážení diváci,

ve čtvrtek 24. září po domluvě s panem Viktorem Preissem rušíme večerní setkání ve Viole. Za současné situace samozřejmě respektujeme obavy některých herců o zdraví diváků i zdraví vlastní.

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín zřejmě až na jaře 2021.

V případě, že nebudete mít o náhradní termín zájem, je možné vstupenky vrátit do konce října letošního roku a vše proběhne podle běžných pravidel: majitelům on-line vstupenek na jejich žádost na účet, ostatní na místech, kde vstupenky zakoupili — na pokladně divadla Viola nebo u prodejců společnosti colosseumticket.

Za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme.

16. září — zrušené představení Adresát neznámý

Vážení diváci,

ve středu 16. září musíme, bohužel, z provozních důvodů zrušit představení Adresát neznámý.

Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet. Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA  je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 30.9. 2020. V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit následující formulář: https://www.colosseumticket.cz/cs/formular-pro-vraceni-vstupneho

Rádi bychom vás upozornili, že po vrácení vstupného na účet si můžete příp. opět on-line nebo na pokladně zakoupit zbývající vstupenky na toto představení v termínu: 15. nebo 22. října.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

1. října — zrušené představení Moje velká ryba

Vážení diváci,

v pátek 1. října je z provozně technických důvodů zrušené představení: Moje velká ryba.

Vstupné hrazené ONLINE (kartou nebo převodem) vám bude automaticky vráceno společností Colosseum zpět na účet. Vstupenky zakoupené OSOBNĚ V POKLADNĚ DIVADLA  je potřeba vrátit v místě jejich nákupu, nejpozději do 15.10. 2020.V případě OSOBNÍHO NÁKUPU VSTUPENEK PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJNÍCH MÍST COLOSSEUMTICKET je potřeba vyplnit následující formulář: https://www.colosseumticket.cz/cs/formular-pro-vraceni-vstupneho

Rádi bychom vás upozornili, že po vrácení vstupného na účet si můžete příp. opět on-line nebo na pokladně zakoupit jiné vstupenky na říjen do Violy nebo od začátku října vstupenky na listopadové představení Moje velká ryba v úterý 3. listopadu večer
Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Hygienická opatření v divadle Viola

Vážení a milí diváci,

velice si vážíme Vašeho zájmu o představení divadla Viola i v této nelehké době. Snažíme se udělat všechno pro to, abyste u nás mohli i nadále strávit příjemný večer a zároveň se cítili bezpečně a bez obav o Vaše zdraví.

V divadle Viola jsou proto zavedena tato opatření:

• Všichni diváci a také technicko-provozní personál, který přichází do přímého kontaktu s diváky, musí mít od 10. 9. 2020 do odvolání po celou dobu pobytu v prostorách divadla zakryté dýchací cesty (ústa i nos) rouškou, s výjimkou konzumace nápojů. Výjimku v nošení roušek mají při výkonu svého povolání herci na jevišti.

• V prostorách divadla — u hlavního vchodu a ve foyer jsou umístěny dezinfekce k ošetření rukou.

• Divadelní prostory (a také povrchy a předměty, jako např. šatní visačky, kliky, madla) jsou denně, i v průběhu představení, dezinfikovány.

• Pro případ, že by se přece jen u někoho z diváků projevila nákaza covid-19, která v době návštěvy divadla byla bez příznaků, žádáme všechny diváky při nákupu vstupenek o jakýkoli kontakt, abychom je mohli na tuto skutečnost okamžitě upozornit. K tomuto úkonu budou vyzváni pokladní divadla.

Před návštěvou divadla se prosíme, přesvědčte na našich webových stránkách, případně telefonicky, zda není představení zrušeno nebo jakkoliv omezeno.

V případě, že před návštěvou divadla pociťujete jakékoli příznaky respiračního onemocnění, zůstaňte prosím doma! Vaše vstupenky můžete přenechat jinému zájemci.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám ve Viole i přes všechna tato nutná opatření mnoho hezkých zážitků a především hodně zdraví a dobré nálady!

Vaše divadlo Viola

Záznamy přímých přenosů

Všechny záznamy večerních streamů, které jsme odvysílali během března a dubna s našimi vzácnými hosty (Jan Potměšíl, Jan Kačer, Jiří Dvořák, Jiří Langmajer, Viktor Preiss, Emil Viklický, Václav Kopta, Simona Vrbická, Ivo Kahánek, David Novotný, Jan Zadražil, Lilian Malkina, Dana Černá, Lída Engelová, Jiří Lábus, David Prachař, Hana Maciuchová, Tomáš Vondrovic) najdete zde (Viola na YouTube).

Upozornění

Upozorňujeme diváky, kteří si zakoupili vstupenky na představení: Michelangelo: mramorová horečka (generálka a premiéra), Večer s Viktorem Preissem a Večer s Marií Tomášovou, že nové podzimní termíny jsou:

Michelangelo: mramorová horečka 11. září  (v 11 h. a ve 20 h.)
Večer s Marií Tomášovou 15. 9. ve 20 h.
Večer s Viktorem Preissem 24. 9. ve 20 h.

Dubnový večer abonomá FOK uvedeme 28. září ve 20 h.