Bar viola

Vážení přátelé dobrého vína a kvalitní kávy součástí našeho divadla je i neméně proslulý bar, kde slavní umělci, básníci a hudebníci ve společnosti svých přátel nacházeli inspiraci. Pokračujeme v tradici Poetické vinárny Viola.
I dnes si zde můžete vychutnat dobré víno a občerstvení v uvolněném a příjemném prostředí. Nápoj si můžete vzít s sebou do hlediště ke stolečku a v klidu jej vypít v průběhu představení. Odpadá tak situace z mnoha jiných divadel, kdy host hekticky dopíjí svůj nápoj, aby stihl začátek představení. Věříme, že součástí krásného uměleckého zážitku je i příjemné posezení a dobrá atmosféra.
Jsme o to více potěšeni, pokud si hosté chtějí tento zážitek prodloužit a zůstávají s námi v divadle u sklenky dobrého vína i po představení.

Bar otevírá vždy hodinu před začátkem představením. Platba je možná v hotovosti i kartou.

Prosíme návštěvníky divadla, kteří mají zájem o služby baru, aby k nám zavítali v dostatečném předstihu před začátkem představení. Při vysoké vytíženosti baru nelze po 19.45 z časových důvodů podávat horké nápoje a jiné nápoje náročné na přípravu. Velice děkujeme za pochopení.

Příjemné zážitky Vám přeje Divadelní bar Viola

Předobjednávky

Od října sezony 2016/2017 jsme pro návštěvníky našeho divadla připravili speciální nabídku PŘEDOBJEDNÁVEK.

Pokud chcete překvapit své blízké, případně špatně snášíte stání ve frontě, máte v našem baru možnost tzv. předobjednávky.
Postup je zcela jednoduchý. Z našeho nápojového lístku si vyberete a svou objednávku pošlete nejpozději do 18.00 toho dne, kdy se chystáte navštívit naše divadlo na email adelahegedusova@email.cz  spolu se svým jménem, telefonním číslem a číslem stolečku, ke kterému máte zakoupené vstupenky. V textu předmětu prosím uveďte Předobjednávka bar. Vaše objednávka pak bude v 19.30 hod. na svém místě.

Prosíme o zadání všech požadovaných spojení, pro případ nutnosti objednávku upravit.
Předobjednávka emailem je závaznou objednávkou, její zrušení je možné nejpozději do 18.00 hod. dne kdy měla být realizována.
Vzhledem k vytíženosti baru můžeme předobjednávky realizovat pouze do 19.30 hod.
Platba předobjednávky probíhá předem, nebo o přestávce, případně na základě domluvy.

ve formátu PDF

“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”